Ohlédnutí za letními tábory

Léto v M – School bylo veselé. Pořádali jsme 2 tábory – hudební i anglický, takže o zábavu nebylo nouze. Níže se dozvíte, co všechno jsme během táborů dělali, a uvidíte i nějaké ty fotky. A protože fotek i videí bylo mnoho, více jich naleznete na našich facebookových stránkách: M-School

Začátek letních prázdnin patřil hudebnímu soustředění.

Programem hudebního soustředění byla hra na různé hudební nástroje, milovaný AZ kvíz na klasickou, pohádkovou i filmovou hudbu, procvičily jsme i trochu té teorie a hrály mnoho dalších her. Všechny naše aktivity byly zkrátka hudební!
Kromě tradičních hudebních nástrojů jako je klavír, kytara, ukulele, housle nebo harfa jsme se věnovaly i hře na boomwhackery, kalimbu, cajon, naučily jsme se různé cup songy, trénovaly rytmus, ale především jsme upravovaly a nahrávaly písničky. 
Z naší třídy se během hudebního týdne stalo malé nahrávací studio a vzniklo 5 nádherných písní. Na tu naši společnou se můžete časem těšit i vy!!!
 
 
 
Srpnový tábor byl věnovaný anglickému jazyku. A jak jinak zaujmout ty nejmenší než nepřeberným množstvím anglických her a soutěží.
Naučili jsme se nová slovíčka, básničky, zpívali anglické písničky, hráli spoustu her, chodili ven, ale především jsme sbírali odměny v podobě hravých samolepek a větší cenou byly barevné náramky.
Po obědě přišel zasloužený odpočinek v podobě pohádek. A tu, která se dětem líbila nejvíc, jsme si i nakreslili. 
Na konci tábora si děti jednomyslně odhlasovaly, že všechny písničky bychom měli také předvést rodičům. A tak jsme jako třešničku na dortu uspořádali pro rodiče, tety, strýčky, babičky i dědy malý koncert. Děti byly nadšené a já jsem moc ráda za pozitivní ohlasy, které jsem od rodičů dostávala.
 
Oba tábory jsem si opravdu užila a příští rok se budu opět těšit!!!