Letní příměstské tábory 2024

Vážení rodiče, milé děti,

v létě 2024 bude M – School pořádat dokonce 3 příměstské tábory zaměřené na hudbu i anglický jazyk. Pro větší představu se můžete podívat na náš Facebook  nebo na příspěvek z minulého roku Ohlédnutí za letními tábory, kde máme spoustu fotek a povídání, co vše jsme během anglického tábora a hudebního soustředění dělali.

Program táborů bude připraven v daných termínech od 8:00 do 14:30, pitný režim i obědy budou zajištěny. V ceně tábora jsou také studijní materiály, veškeré potřeby pro tvořivé aktivity a samozřejmě ceny, které děti budou moci vyhrát v různých soutěžích. Minimální počet účastníků je 5. Přihlašovat můžete své děti do konce května.
Pro přihlášení mi prosím napište na e-mail: vyuka@m-school.cz. 

Pozn. Pokud dáte dohromady skupinku a vyhovuje Vám jiný termín, vytvořím Vám tábor plný zábavného učení přímo na míru.

Hudební tábor 

  • 12. 8. – 16. 8., cena 2 900,- Kč

Stejně jako v minulých letech budou na programu různé hudební aktivity, zpívání, hra na různé hudební nástroje, jako je harfa, boomwhackery, kalimba, klasické perkuse, cajon nebo ukulele. Kromě již tradičního skládání vlastních písniček budeme mít ve třídě malé nahrávací studio. Každý se tak seznámí s tím, co obnáší nahrávání písniček, jak se pracuje s mikrofonem, nahrávacím programem a samozřejmě si zkusíme několik písniček společně nahrát.

Anglický tábor pro děti ve věku 4 – 7 let

  • 5. 8. – 9. 8., cena 3 200,- Kč

Naučíme se nové anglické písničky, básničky, slovíčka, budeme zpívat, tancovat, vyrábět a hrát si. Veškeré učení probíhá zábavnou formou, děti se každý den učí nová slovíčka, spolupracují ve skupinkách a vzájemně se tak podporují. Soutěže jsou koncipovány tak, aby každé dítě alespoň dvakrát za den vyhrálo, získalo cenu a bylo tak motivováno do dalšího učení a dalších aktivit.

Anglický tábor pro školáky ve věku 6 – 11 let

  • 19. 8. – 23. 8., cena 3 200,- Kč

Účastníci se mohou těšit na anglické písničky, nová slovíčka, jazykolamy, spoustu anglických her a soutěží. Ukážeme si, že angličtina může být i zábava, a odbouráme případný strach z mluvení. Soutěže budou nadupané výhrami a aby byly aktivity dynamické, využijeme jak vnitřní prostory s moderní multimediální technologií, tak i nedaleké venkovní hřiště. Zkrátka týden zábavného učení.