Ceník

Výuka:

Klavír + Zpěv

Výuku jsem se snažila vytvořit tak, aby si z nabídky mohl vybrat každý. Vyučovací hodiny mohou mít délku 30 nebo 45 minut, záleží pouze na Vašich preferencích. Malým začátečníkům může vyhovovat zkrácená vyučovací hodina o délce 30 minut. Můžete si rovněž zvolit mezi individuální a skupinovou výukou, přičemž ve skupince budou pouze 2 děti ve výuce na klavír a 2 – 4 děti ve výuce zpěvu. V případě zpěvu se při počtu více než 2 dětí/dospělých částka za jednotlivce snižuje. Pro zájemce jsem také připravila spojené hodiny klavíru a zpěvu. I při více dětech v hodině se každému jednotlivci věnuji individuálně. Při společných hodinách zapojuji žáky do čtyřručních her nebo vícehlasů. Žáci se tak naučí vnímat jeden druhého, komunikovat spolu a navzájem se podporovat.

Anglický jazyk

Výuka anglického jazyka může probíhat individuálně, nebo ve skupinkách. Při počtu více než 2 dětí/dospělých v hodině se částka za jednotlivce snižuje. Maximální počet žáků ve skupince je 4. Výuka anglického jazyka je možná i přes internet. Tuto výuku doporučuji samostatnějším žákům, kteří jsou při výuce schopni dávat pozor a pečlivě plní zadané úkoly.

Výuka anglického jazyka pro nejmenší: Nejpřirozenějším způsobem, díky kterému si děti osvojí jakýkoliv jazyk, je výuka od raného dětství. Díky této výuce bude pro děti v pozdějším věku automatická například stavba anglické věty, kterou se žáci v základní škole musí složitě učit. Výuka probíhá formou her, poslechu, říkanek a zpěvu. Kromě produkce základních frází a slovíček kladu důraz i na porozumění mluveného slova. Během výuky mluvím na děti česky i anglicky, aby žáci lépe pochopili jednotlivé pokyny a lépe si je osvojili.

Začínáme spolu: Tato výuka je určena pro děti ve věku 4 – 6 let a jejich dospělý doprovod (rodiče, prarodiče), kteří by se také rádi naučili základy anglického jazyka. Hodiny budou hravé, zábavné a plné písniček. Výuka může být buď individuální pro danou dvojici, nebo skupinová pro 2 – 3 dvojice.

Pevně věřím, že si z nabídky kombinací a forem výuky vyberete i Vy.
Pokud ne, neváhejte mne kontaktovat. Určitě spolu něco vymyslíme.

Ceník pro školní rok 2/2024 - 6/2024

PředmětPopis výukyCena za pololetí
Klavír pro radost
Individuální výuka pro malé začátečníky (30 minut)3.350,- Kč/pololetí
Individuální výuka - dítě (45 minut)4.850,- Kč/pololetí
Skupinová výuka (2 v hodině) - dítě (45 minut)2.900,- Kč/pololetí
Individuální výuka - dospělý
(45 minut)
5.200,- Kč/pololetí
Individuální výuka - dospělý - 10 vyučovacích hodin
(45 minut)
3.000,- Kč/10 hodin
Klavír + ZpěvIndividuální výuka - dítě - kombinace klavíru a zpěvu
(45 minut)
4.850,- Kč/pololetí
Zpěv pro radostIndividuální výuka pro malé začátečníky (30 minut)3.350,- Kč/pololetí
Individuální výuka - dítě (45 minut)4.850,- Kč/pololetí
Skupinová výuka (2 - 4 v hodině) - dítě (45 minut)2.900,- Kč/pololetí
English for FunIndividuální výuka - dítě (30 minut)3.550,- Kč/pololetí
Individuální výuka - dítě (45 minut)5.100,- Kč/pololetí
Skupinová výuka pro nejmenší (2 - 4 v hodině) - dítě
(30 minut)
2.150,- Kč/pololetí
Skupinová výuka (2 - 4 v hodině) - dítě (45 minut)3.000,- Kč/pololetí
Individuální výuka - dospělý (45 minut)5.500,- Kč/pololetí
Začínáme spolu - skupinová výuka dítě + dospělý
(30 minut)
2.500,- Kč/10 hodin
(dítě + dospělý)
Individuální konzultační hodinyPříprava na maturitu, přijímací zkoušky, doučování při SŠ/VŠ - individuální příprava 350,- Kč/45 minut

Podmínky kurzovného