Hudební soustředění a anglický tábor

Vážení rodiče, milé děti,

také v létě 2023 bude M – School pořádat dva druhy příměstských táborů zaměřené na hudbu i anglický jazyk. Letošní velkou novinkou je nahrávací studio na hudebním soustředění!!!

Program táborů bude připraven v daných termínech od 8:00 do 14:30, pitný režim i obědy budou zajištěny. Minimální počet účastníků je 5. Přihlášky přijímám do konce května.
Pro přihlášení mi prosím napište na mail: vyuka@m-school.cz. 

Pozn. Pokud dáte dohromady skupinku a vyhovuje Vám jiný termín, vytvořím Vám tábor plný zábavného učení přímo na míru.

Hudební soustředění 

  • 10. 7. – 14. 7., cena 2 600,- Kč

Velkou novinkou bude obsah letošního hudebního soustředění. Na programu budou různé hudební aktivity, zpívání, hra na různé hudební nástroje, jako je harfa, boomwhackery, kalimba, klasické perkuse, cajon nebo ukulele. Kromě již tradičního skládání vlastních písniček budeme mít ve třídě malé nahrávací studio. Každý se tak seznámí s tím, co obnáší nahrávání písniček, jak se pracuje s mikrofonem, nahrávacím programem a samozřejmě si zkusíme několik písniček společně nahrát.

Anglický tábor

  • 7. 8. – 11. 8., cena 2 700,- Kč

Anglický tábor bude přizpůsoben věkové kategorii přihlášených. Účastníci se mohou těšit na anglické písničky, nová slovíčka, jazykolamy, spoustu anglických her a především konverzace. Důraz bude kladen na aktivní používání jazyka ve všech možných situacích.